Barış Mahallesi, Akdeniz Cd. No:8, 34520 Beylikdüzü/İstanbul
0505 784 35 69 / 0 212 830 66 89
bilgi@vrgamebeylikduzu.com

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin En İyi Sanal Gerçeklik Deneyimi

Türkiye’nin en iyi sanal gerçeklik deneyimi…
Oyun, seni yönetmesin, sen oyunu yönetmek ister misin?

YENİ BİR DÜNYAYA HAZIR MISINIZ?
Sanal gerçeklikten, gerçek dünyaya VR GAME BEYLİKDÜZÜ’NDE yolculuk yapın…

* Sanal gerçeklik ve playstation alanında son teknolojik ürünler
* Zengin oyun seçenekleri
* Yazılım geliştirmeye açık sanal gerçeklik…
* Her yaşa hitap eden mutlu bir aile ortamı
* Engelli dostu dizayn
* Sınırsız ve hızlı İnternet
* Oyunculara özel localar
* Bilardo, okey vb. salon oyunları
* Nezih kafe alanı

Tüm bu seçenekleri müşterilerine sunan VR Game Beylikdüzü, konsept olarak Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği taşıyor.

 

VR GAME BEYLİKDÜZÜ OYUN VE CAFE SALONU

VR GAME BEYLİKDÜZÜ’nde, oynadığın oyunda, başrol senin…

350 m2 alana sahip mekanımızda, ayrı localarda kurulu olan son teknoloji VR sanal gerçeklik gözlükleriyle hem oyunun bir parçası olacak, hem de sizin için hazırlanmış koltuklarda rahatlık ve konforun tadını çıkaracaksınız.
20 bölmeden oluşan localara ayrılmış playstation alanında, zengin oyun seçenekleriyle ister tek, oynadığınız oyunun kahramanı olacak, isterseniz grup arkadaşlarınızla mücadele etmenin tadına varacaksınız.
Cafe bölümümüzdeki damak tadınıza göre sunacağımız çeşitli yiyecek ve içecek seçeneklerimizle, evinizin salonunda yada mutfağında olmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Sizler için ayrılmış playstation ve sanal gerçeklik localarında; çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken aynı zamanda; bilim-kurgu filmlerinde gördüğünüz sahnelerin, hayatınıza girdiğine şahit olacaksınız.

Açılışa özel uygun fiyatlarımızla, yeni oyun salonumuzda, Sanal gerçeklik gözlükleri ile sizlere hem keşfedip hem de etkileşime geçebileceğiniz üç boyutlu bir ortam sunuyoruz. Yeni mekanımızda, ekran yoluyla edinilen görsel, işitsel hatta dokunsal algılarla size sanal dünyanın içine girerek o anı yaşama şansını veriyoruz.

Sanal gerçeklik sayesinde, ders, okul, iş ya da günlük streslerden uzaklaşarak deşarj olabilir ve daha sonra yaptığınız işe daha iyi kanalize olabilirsiniz. Türkiye’de teknolojik olarak en yeni ürünlerin kullanıldığı oyun salonumuzda, sanal gerçeklik sayesinde; hızlı trene binebilir, savaş oyunu oynayabilir, zombilerle savaşabilir, bir gökdelenin tepesinden manzarayı izleyerek,yükseklik korkunuzla yüzleşebilir, kayak merkezine gitmeden kayabilir, hayal ürünü yada fantastik bulacağınız birçok dünyanın kapısını aralayabilirsiniz. Sanal gerçeklikte oyunun içinde istediğiniz karakter olabilirsiniz. Yan locada isterseniz arkadaşınızla aynı oyun içinde o anı yaşayabilir ya da dünyanın herhangi bir yerinde aynı oyunu oynayan biriyle etkileşime geçebilirsiniz.

Sanki oyunun içindeymiş gibi bilgisayar oyunları oynanabilir, sinema salonundaymış gibi hissederek film izleyebilir, kısacası gerçek hayatta yapabildiğiniz pek çok faaliyeti gerçekleştirebilirsiniz. Hatta yapamadıklarınızı da gerçek dünyaya taşıyabilirsiniz. Arkadaşlarınıza sürpriz yapabilir, ailenizle güzel ve farklı etkinlikler için mekanımızı tercih edebilirsiniz.

**********************************************

Duyarım ve unuturum, görürüm ve hatırlarım, yaparım ve anlarım.
Konfiçyüs,