Barış Mahallesi, Akdeniz Cd. No:8, 34520 Beylikdüzü/İstanbul
0505 784 35 69 / 0 212 830 66 89
bilgi@vrgamebeylikduzu.com

VR Game, Arel Üniversitesinde Öğrencilerle Buluştu

Türkiye'nin En İyi Sanal Gerçeklik Deneyimi

VR Game, Arel Üniversitesinde Öğrencilerle Buluştu

VR Game Beylikdüzü, Arel Üniversitesi Ev Sahipliğinde Öğrencilere
Coşkulu Anlar Yaşattı

VR Game Beylikdüzü, İstanbul Arel Üniversitesi tarafından aday öğrencilere yönelik düzenlenen Motivasyon ve Eğitim Kampı etkinliğinde yer alarak; öğrencilere renkli ve heyecanlı dakikalar yaşattı.
Arel Üniversitesi tarafından Tepekent Kampüsü’nde düzenlenen etkinlikte, öğrencilerin büyük ilgi ve talep gösterdiği VR Game Beylikdüzü, birbirinden ilginç ve farklı sanal gerçeklik oyunlarıyla ilgi odağı oldu.
Sanal gerçeklik oyunları üzerine, Beylikdüzü’nde Beyaz Center AVM’de hizmet veren VR Game Beylikdüzü Oyun ve Cafe Salonu, müşterilerine zengin oyun çeşitliliği ve evlerinde hissetme imkanı sunarken; çeşitli organizasyonlar ve etkinliklerde yer alarak meraklılarına sanal gerçeklikle tanışma imkanı veriyor.
Eğitim ve eğlence alanında çeşitli kurumsal firmalarla kurumsal anlaşmalar yapanVR Game Beylikdüzü;Arel Üniversitesi ile de kurumsal anlaşma yaparak; öğrenci ve tüm Arel ailesi üyelerine özel indirim fırsatları sunuyor.
Oyun ve eğlence denildiğinde bölgede ilk akla gelen mekanlar arasında yer alan VR Game Beylikdüzü Oyun ve Cafe Salonu, her yaştan insana hitap ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir